فروش آغاز یک تعهد است
خانه / برج نوری / مشخصات قیمت خرید و فروش برج های نوری

مشخصات قیمت خرید و فروش برج های نوری

مشخصات قیمت خرید و فروش برج های نوری را می توان از طریق مراجعه به سایت های مخصوص درج قیمت مشاهده و در صورت نیاز به صورت حضوری خریداری کرد. قیمت برج های نوری به دلیل اینکه از مواد فلزی محکم مثل آهن و فولاد ساخته می شود دائما در حال تغییر است. قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین این  عوامل می توان به درجه کیفی برج های نوری اشاره کرد. فروش برج نوری در بازار های داخلی به دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد. 

مشخصات قیمت خرید و فروش برج های نوری

لیست قیمت برج های نوری یا دکل روشنایی

لیست قیمت برج های نوری یا دکل روشناییبرج های نوری در واقع نوعی دکل روشنایی هستند که برای مصارف مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول برای نورانی نگه داشتن جاده های بین شهری و داخل شهری و یا برای امنیت و روشنایی کوچه ها در شب کاربرد دارد. قیمت این محصول اولین و مهم ترین عاملی است که خریداران در زمان انتخاب به آن توجه می کنند.

کاهش قیمت خرید انواع برج نوری موجب افزایش تقاضا از سوی مصرف کنندگان این کالا خواهد شد. لیست قیمت برج ها با دکل های روشنایی در واقع نوعی جدول قیمت هستند که نشان دهنده تغییرات قیمت این کالا در سال های مختلف می باشند. برای به دست آوردن لیست قیمت برج نوری می توانید به سایت های معتبر خبری مراجعه نمایید. 

ویژگی های برج روشنایی ۱۲ متری

ویژگی های برج روشنایی ۱۲ متریبرج های نوری وسیله ایی هستند که برای روشنایی مکان های مختلف هم چون استادیوم های ورزشی به کار گرفته می شوند. از مهم ترین ویژگی های برج روشنایی ۱۲ متری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- این محصولات دارای پایه های فلزی و پلاستکی هستند. این پایه ها موجب نصب بهتر این تجهیزات در مکان های مختلف می باشند.

۲- یکی از ویژگی های برج های نوری این است که در این این محصولات از لامپ های ال ای دی استفاده می شود.

۳- این محصولات قابلیت روشنایی مکان های بزرگ و عظیم هم چون پارک های جنگلی را دارد و به خوبی روشنایی این مکان ها را تامین می کند. 

۴- از ویژگی های دیگر این محصولات می توان به تنظیم ارتفاع آن ها اشاره کرد. این وسایل را می توان در ارتفاع های مشخص و دلخواه تنظیم کرد. 

تولید انواع برج های روشنایی استادیومی

تولید انواع برج های روشنایی استادیومییکی از مکان هایی که در آن از برج های روشنایی استفاده می شود، استادیوم های ورزشی هستند. تامین روشنایی استادیوم ها به دلیل بزرگ بودن کار سختی می باشد و تنها به وسیله این برج ها تامین می گردد. تولید برج نوری با کیفیت و درجه یک در کشور در سال های اخیر با رشد قابل توجه ایی رو به رو بوده است.

رونق تولید در این صنعت موجب شده تا نیاز های بازار داخلی به خوبی برطرف گردد. تولید این محصول در کشور زمینه صادرات برج نوری به دیگر کشورها را نیز فراهم کرده است. صادرات این کالا به کشورهای مختلفی همچون ترکیه و روسیه انجام می شود.

ارسال این محصول به دیگر کشورها یکی از مهم ترین منایبع درآمدی کشور می باشد که در توسع تولیدات داخلی نقش مهم و موثری دارد. 

ساخت و نصب انواع برج نوری در متراژ مختلف

ساخت و نصب انواع برج نوری در متراژ مختلفساخت برج های نوری در کشور توسط پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می شود. نصب این محصولات توسط افراد متخصص و کار آزموده امکان پذیر می باشد. شیوه نصب این دستگاه ها به صورت خاصی صورت می گیرد و نیاز به تخصص کافی است. نصب این محصولات در متراژهای مختلف و متنوعی انجام  می گیرد.

این متراژها با توجه به نوع مکان تعیین می گردد. این محصول انواع و مدل های مختلفی دارد و در ارتفاع های مختلفی نصب می شود. یکی از رایج ترین و کاربردی ترین مدل های این کالا، برج نوری ۱۲ متری است که قابلیت استفاده در مکان ها و استادیوم های مختلف را دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
تماس با مدیریت: 989128182466+
شماره ثابت: 988634130368+
شماره ثابت: 988634130764+
شماره همراه: 989186967823+
شماره همراه: 989196513153+
شماره همراه: 989189572641+
تلفکس: 988634130767+
کانال تلگرام: partowsazan@
اینستاگرام: partowsazan_badie
کد پستی: 3819954167
پست الکترونیکی: partosazan_sale@yahoo.com
آدرس: اراک ،شهرک صنعتی شماره 1،بلوار امیرکبیر ،خیابان شایگان ،شرکت مهندسی پرتو سازان بدیع

مطلب پیشنهادی

قیمت تولید و فروش برج نوری استادیومی

قیمت تولید و فروش برج نوری استادیومی متفاوت است و بستگی به وزن برج روشنایی و نیز قطعات به کار رفته در آن و انواع دیگر دارد و به خاطر وجود بسیاری از آیتم ها که د

پاسخی بگذارید