فروش آغاز یک تعهد است
خانه / برج روشنایی / لیست قیمت انواع برج روشنایی در بازار

لیست قیمت انواع برج روشنایی در بازار

قیمت انواع برج روشنایی بسته به نوع، درجه کیفی، ابعاد، ارتفاع، برند تولید کننده و سایر فاکتور هایی که در قیمت گذاری این نمونه موثر هستند، متفاوت می باشد. با توجه به آیتم های مختلفی که کارشناسان آن را بررسی خواهند کرد قیمت آن نیز تفاوت خواهد داشت. لیست قیمت تمامی این کالا ها در بسیاری از وب سایت های بر اساس ارتفاع و قابلیت هایی که دارند مشخص می شود. در سال های اخیر بنا به دلایل اقتصادی و سیاسی مانند: تورم و تحریم که بر جامعه حاکم شده است قیمت تمامی این نمونه ها دچار نوسان شدیدی شده است و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در بازار داخلی اعلام کرد. با این تفاسیر هنوز هم در بعضی از مراکزی وجود دارند که در آنجا این نمونه ها با قیمت های ثابتی خرید و فروش می شوند. 

لیست قیمت انواع برج روشنایی در بازار

قیمت تمام شده انواع برج روشنایی

قیمت تمام شده انواع برج روشناییقیمت تمام شده برج نوری یا روشنایی به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از فاکتور هایی که بر روی قیمت گذاری این کالا تاثیر بسزایی دارد، وزن برج روشنایی می باشد. با زیاد شدن خرید برج نوری در کشورمان قیمت های این محصولات چند سالی است که کمتر شده است.

کارشناسان مطرح در این زمینه اذعان می کنند که عواملی مانند: ساختار زمین و جنس خاک، سرعت باد و نیرو های فشار باد در منطقه، مقاومت در برابر زلزله و بسیاری از بلا های طبیعی، رعایت استاندارد های ملی بر روی قیمت تمام شده ی این کالا ها موثر می باشند. 

پروژه طراحی دایلوکس برج نوری با پرژکتور ۱۸۰ وات

پروژه طراحی دایلوکس برج نوری با پرژکتور ۱۸۰ واتدر پروژه طراحی دایلوکس برج نوری با پروژکتور ۱۸۰ وات محوطه ای را در نظر گرفته اند که که دارای ابعاد چند متری است که توسط ۱۰ عدد پرژکتور ۱۸۰ واتی که در ارتفاع ۱۵ متری قرار گرفته است روشن گردیده است. کارشناس ها بر روی یک دایره به قطری مشخص با زاویه ۴۵ درجه این برج ها را نصب کرده اند.

بر اساس استاندارد های سطح روشنایی در مکان های مختلف، میزان شدت روشنایی مورد نیاز برای هر پارکینگ و مکان های کوچک بین ۵۰ تا ۱۰۰ لوکس می باشد. این پروژه را می توان همانند بسیاری از طرح های دیگر با نرم افزار های مختلفی بررسی می شود. 

نحوه نصب برج نوری با فونداسیون پیش ساخته

نحوه نصب برج نوری با فونداسیون پیش ساختهبرج نوری یا دکل روشنایی، تجهیزاتی هستند که امروزه برای روشن کردن محوطه های بزرگ مانند: پارک ها، استادیوم ها، میادین، خیابان ها، ساختمان های دولتی، بیمارستان ها و بسیاری از اماکن عظیم استفاده می شوند. نیاز کشور به این محصولات باعث شده است تا شرکت های زیادی اقدام به تولید انواع این کالا کنند. 

نحوه نصب برج های نوری با فونداسیون های پیش ساخته به صورت همپوشان یا اورلپ می باشد. به طوری که برج روشنایی ۱۲ متری تولید شده در محل نصب با استفاده از نیروی فشار داخل هم فرو می روند. در هنگام نصب این کالا را بایستی به نکات ایمنی لازم همانند: استفاده از دستکش های عایق، محکم کردن سیم های کابل، درب پروژکتور بایتس محکم شود تا مناع رسدن رطوبت و گرد و غبار به آن شود و بسیاری از مسائل دیگر توجه زیادی کرد. 

فروشنده برج نوری دستی و برقی

فروشنده برج نوری دستی و برقیبسیاری از شهرداری های بزرگ دنیا در راستای زیبا سازی شهر خود اقدام به خرید انواع تجهیزات نوری می کنند. شهر های امروزی برج های نوری را در اولویت های اول و بالا تر از تمامی المان های شهری قرار می دهند. این کالا به دو دسته برج های دستی و برقی تقسیم می گردد. با استقبال زیاد شهرداری های سراسر دنیا و ایران از این نمونه فروش برج روشنایی نیز افزایش پیدا کرده است.

فروشنده های بیشماری در ایران وجود دارند که این کالا را در مدل های گوناگون و قیمت های متنوع به خریدار های خود عرضه می کنند. برخی از این فروشندگان به دلیل رقابت زیاد سعی می کنند تا این محصول ها را در انواع مختلف با قیمتی مناسب تر بفروشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
تماس با مدیریت: 989128182466+
شماره ثابت: 988634130368+
شماره ثابت: 988634130764+
شماره همراه: 989186967823+
شماره همراه: 989196513153+
شماره همراه: 989189572641+
تلفکس: 988634130767+
کانال تلگرام: partowsazan@
اینستاگرام: partowsazan_badie
کد پستی: 3819954167
پست الکترونیکی: partosazan_sale@yahoo.com
آدرس: اراک ،شهرک صنعتی شماره 1،بلوار امیرکبیر ،خیابان شایگان ،شرکت مهندسی پرتو سازان بدیع

پاسخی بگذارید