فروش آغاز یک تعهد است
خانه / برج نوری / قیمت تولید و فروش برج نوری استادیومی

قیمت تولید و فروش برج نوری استادیومی

قیمت تولید و فروش برج نوری استادیومی متفاوت است و بستگی به وزن برج روشنایی و نیز قطعات به کار رفته در آن و انواع دیگر دارد و به خاطر وجود بسیاری از آیتم ها که در بالا و پایین رفتن قیمت آن اثر دارد باید بگوییم قیمت برج روشنایی استادیومی هم متفاوت است. برای ساخت یک برج نوری ۱۲ متری استادیومی باید کارشناسان و متخصصان این مکان سازده منتقل شوند و به بازدید محل اقدام کنند و با توجه به اندازه ی آن نوع ورق به کار رفته در ساخت آن و غیره.. قیمت دقیق آن را به مشتری بگویند. 

قیمت تولید و فروش برج نوری استادیومی

لیست قیمت برج روشنایی به صورت استادیومی و معمولی

لیست قیمت برج روشنایی به صورت استادیومی و معمولیلیست قیمت برج روشنایی به صورت استادیومی و معمولی از طریق سایت های فروش که از طرف کارخانه ها و یا شرکت های تولیدی ساخته و طراحی شده اند انجام می شود. در این سایت ها انواع این محصولات و قیمت برج نوری استادیومی در مدل های متنوع در معرض دید مشتری قرار داده می شود. 

برای مطلع شدن از قیمت واقعی و روزانه و لحظه ای انواع برج نوری دستی و یا استادیومی می توانید از طریق سایت ها و با کمک شماره تلفن هایی که در این سایت ها قرار دارد با تولیدکنندگان تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید. این تولیدکنندگان با خونسردی به سوالات شما جواب می دهند و شما را در خرید بهتر محصولات کارخانه یاری می کنند. 

تولید کننده انواع برج نوری ۱۲ متری

تولید کننده انواع برج نوری 12 متریتولید کننده انواع برنج نوری ۱۲ متری در تهران و شهرستان ها فعال می باشند و متناسب با نیاز مشتری اقدام به تولید این برج های نوری در انواع مدل های متنوع می کنند. برج های ۱۲ متری با توجه به نیاز مشتری و نیز بزرگی و کوچکی محل و غیره با کمک متخصصان و کارشناسان طراحی و ساخته می شوند. 

قیمت این برج ها متنوع است و نظر کارشناسان را باید جویا شوید. از طریق ورقه هایی که نیاز است برای ساخت این برج ها استفاده شود،  و نیز میزان روشنایی و غیره قیمت واقعی این برج ها را می توان تخمین زد. 

برج روشنایی با هد متحرک مناسب برای پارکینگ و اسکله

برج روشنایی با هد متحرک مناسب برای پارکینگ و اسکلهبرج روشنایی با هد متحرک مناسب برای پارکینگ و اسکله از طریق شرکت های تولیدی متناسب با نیاز مشتری برای او ساخته و تحویل مشتری داده می شود. این برج ها که برای روشنایی بخشیدن به محیط های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند با استفاده از نصب پروژکتور بر روی سبد با شکل های مختلف کاربرد دارند. این برج ها از نظر عملکرد به دو صورت متحرک و ثابت تقسیم می شوند که متناسب با نیاز محوطه و نیز سلیقه ی مشتری ساخته می شود. 

فروش برج روشنایی با هد متحرک و یا ثابت از طریق سایت های فروش انجام می شود. خریداران می توانند به طور مستقیم هم به کارخانه و یا شرکت کننده مراجعه کنند و از قیمت انواع برج ها و نیز طرز و شیوه ی عملکرد کارخانه اطلاعات کاملی به دست بیاورند. 

مشخصات فنی برج های روشنایی

مشخصات فنی برج های روشناییمشخصات فنی برج های روشنایی را از سایت های اینترنتی جویا شوید، در این سایت ها که توسط کارخانه طراحی و ساخته شده اند، قیمت انواع برج ها و عملکردهای برج های روشنایی به همراه مشخصات فنی برای رویت مشتری در سایت ها گذاشته می شود. مشتری از طریق این مشخصات نسبت به خرید اقدام می کند. 

اگر هم نتوانست خود قانع شود می تواند به کارخانه مراجعه کند و یا از طریق شماره تلفن هایی که در سایت ها هست و یا به صورت آنلاین با متخصصان و کارشناسان شرکت در این زمینه بحث و گفتگو کند. 

طراح و سازنده انواع پایه چراغ روشنایی و برج روشنایی

طراح و سازنده انواع پایه چراغ روشنایی و برج روشناییطراحی و سازنده انواع پایه چراغ روشنایی و برج روشنایی در شهر تهران و نیز شهرستان ها فعال می باشند، این شرکت ها در رقابت با هم به سر می برند و سعی می کنند بهترین ها و باکیفیت ترین ها را تولید و به بازار عرضه کنند.  پایه چراغ روشنایی و نیز برج روشنایی با کیفیت بالا و استحکام بهتر و عمر بیشتر در این کارخانه ها تولید می شود. 

خرید برج نوری در انواع مختلف توسط مشتریان از طریق سایت های فروش کارخانه انجام می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
تماس با مدیریت: 989128182466+
شماره ثابت: 988634130368+
شماره ثابت: 988634130764+
شماره همراه: 989186967823+
شماره همراه: 989196513153+
شماره همراه: 989189572641+
تلفکس: 988634130767+
کانال تلگرام: partowsazan@
اینستاگرام: partowsazan_badie
کد پستی: 3819954167
پست الکترونیکی: partosazan_sale@yahoo.com
آدرس: اراک ،شهرک صنعتی شماره 1،بلوار امیرکبیر ،خیابان شایگان ،شرکت مهندسی پرتو سازان بدیع

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه برج نوری ۶ متری با بهترین قیمت

برج نوری دکلی بزرگ برای روشنایی بخشیدن به محوطه های باز و بزرگ مثل پارک ها است. شهرداری ها برای زیبا سازی فضاهای شهری از این المان ها استفاده می کنند؛ که علاوه

پاسخی بگذارید